Elementy wykonawcze – Sonoff RF WiFi + RF 433

Łatwy w montażu element wykonawczy systemu Sonoff do włączania i wyłączania urządzeń.  Montowany na przewodzie zasilającym.

Sterowanie tym elementem jest możliwe wbudowanym przyciskiem, dedykowaną aplikacją, radiowo oraz systemem zarządzania po wykonaniu integracji.
Dedykowana aplikacja eWeLink jest dostępna na smartfony i tablety z systemem Android i iOS. Wymaga połączenia z internetem przez WiFi i pracuje w oparciu o chmurę. Wymaga połączenia z internetem lub w ramach tej samej sieci. Sterowanie oraz sprawdzenie stanu jest możliwe z dowolnego miejsca pod warunkiem połączenia z internetem. Możliwość sterowania pilotem lub włącznikiem radiowym 433MHz lub poprzez Sonoff bridge.
Możliwość sterowania wyłącznie pilotem lub wyłącznikiem radiowym (bez połączenia z WiFi)


Aplikacja eWeLink oferuje tworzenie scenariuszy opartych o zegar (w tym wschody i zachody słońca) oraz działania innych elementów systemu. Na chwilę pisania artykułu aplikacja jest częściowo w języku polskim.

Możliwość integracji np. z Home Assistant, Google Home, Sterowanie głosem przez Asystenta Google (OK Google, włącz…), IFTTT, Amazon (Alexa).

Parametry:
– Maksymalny prąd: 10A, maksymalna moc: 2200 W, napięcie pracy: 90-250v
– Sterowanie: WiFi 2.4GHz, przycisk na obudowie, RF 433.92 MHz
– Wymiary: 88x38x23mm

Exit mobile version