Dyski SSD


Dyski SSD to nowoczesne rozwiązanie pozbawione ruchomych części mechanicznych. Dzięki temu dyski są znacznie mniej wrażliwe na wstrząsy. Oferują także znacznie większe prędkości odczytu i zapisu.
Wymiana dysku talerzowego na SSD to jeden z najlepszych sposobów na znaczne przyspieszenie pracy komputera. Czas uruchamiania systemu i programów może się skrócić wielokrotnie. Szczególnie w przypadku systemu Windows 10.

Zalety dysków SSD:
– Dyski SSD mają znacznie większe prędkości zapisu i odczytu oraz czasu dostępu
– Znacznie mniejsza wrażliwość na wstrząsy
– Praktycznie bezgłośna praca
– Niższe zużycie energii

Na chwilę powstawania artykułu dostępne są dyski SSD:
– 2,5” SATA – można zamieniać nimi dyski talerzowe bez potrzeby stosowania adapterów. Przy wymianie warto zwrócić uwagę na grubość dysku – są SSD „slim” i „fat”.
– mSATA (mini-SATA) – można je montować w laptopach posiadających złącze  mSATA lub poprzez adapter w miejsce 2,5″ dysków SATA.
– M.2 – obsługuje zarówno SATA, jak i PCI-E. Przy wymianie należy zwrócić uwagę na rodzaj złącza (klucz) oraz obsługiwany standard transmisji. Dyski różnią się także długością.

Przy wyborze dysku warto zwrócić uwagę na prędkości zapisu i odczytu. Szczególnie w przypadku używanych dysków SSD 2,5″, gdzie można trafić na znacznie niższe prędkości przy podobnej cenie.

Oferujemy dobór optymalnego dysku, wymianę, przeniesienie danych (w większości przypadkach klonowanie dysku – przeniesienie całego systemu ze wszystkimi zainstalowanymi programami, ustawieniami, plikami użytkownika).Nowoczesne, bezpieczne, funkcjonalne instalacje elektryczne w domach i mieszkaniach, teletechnika, systemy alarmowe, automatyka domowa


Kosztorysy inwestorskie, ofertowe, zamienne, dodatkowe, przedmiary robót. Dla urzędów, projektantów, inwestorów, wykonawców Zobacz więcej na www.SKProgress.pl
Ebooki o naprawach laptopów i płyt głównych

Miejsce na Twoją reklamę!
Carlos Rodrigues
Carlos Rodrigues
2022-10-14
Super obsługa! Gorąco polecam ekipa - Sebastian i Arek. Pomogli mi w moim mieszkaniu od zero z ich ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu elektryki i Smart Home i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Wielkie dzięki! (Przepraszam za wszystkie możliwe błędy ortograficzne i gramatyczne, które są spowodowane tym, że polski język nie jest moim ojczystym. Dałam z siebie wszystko. :) )
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.