Gniazdo sluchawkowe

Problemy z dźwiękiem – gniazdo słuchawkowe


Gniazdo sluchawkoweW przypadku uszkodzonego gniazda słuchawkowego może nie być prawidłowo wykrywane podłączenie/odłączenie słuchawek lub problemy z dźwiękiem na słuchawkach lub głośnikach.

Objawy: brak dźwięku w głośnikach, brak dźwięku w jednej lub obu słuchawkach, przerywany dźwięk, nieprawidłowe rozpoznanie podłączenia lub odłączenia słuchawek, mikrofonu, itp.

W przypadku gniazd lutowanych do płyty w celu wymiany gniazda słuchawkowego zazwyczaj konieczne jest wyjęcie płyty, wylutowanie gniazda i wlutowanie nowego.

Oferujemy wymianę gniazd słuchawkowych, audio: zobacz ogłoszenia na Gumtree lub Allegro lub zapytaj – info@naprawa-laptopa.com.pl, +48605060877.Instalacje elektryczne w domach i mieszkaniach, teletechnika, systemy alarmowe, automatyka domowa
Miejsce na reklamę "po treści"
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Zweryfikowana
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Zweryfikowana
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Zweryfikowana
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Zweryfikowana
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Zweryfikowana
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Zweryfikowana
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Zweryfikowana
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.
Wojtek Zamarski
Wojtek Zamarski
2021-01-27
Zweryfikowana
Pełny profesjonalizm, szybka obsługa, rozsądne ceny. Gorąco polecam!!!