Elementy wykonawcze – Sonoff DUALR2


Łatwy w montażu element wykonawczy systemu Sonoff do włączania i wyłączania urządzeń.  Montowany na przewodzie zasilającym. Obsługuje 2 urządzenia.

Sterowanie tym elementem jest możliwe wbudowanym przyciskiem, dedykowaną aplikacją oraz systemem zarządzania po wykonaniu integracji. Może sterować dwoma urządzeniami.
Dedykowana aplikacja eWeLink jest dostępna na smartfony i tablety z systemem Android i iOS. Wymaga połączenia z internetem przez WiFi i pracuje w oparciu o chmurę. Wymaga połączenia z internetem lub w ramach tej samej sieci. Sterowanie oraz sprawdzenie stanu jest możliwe z dowolnego miejsca pod warunkiem połączenia z internetem.


Aplikacja eWeLink oferuje tworzenie scenariuszy opartych o zegar (w tym wschody i zachody słońca) oraz działania innych elementów systemu. Na chwilę pisania artykułu aplikacja jest częściowo w języku polskim.

Możliwość integracji np. z Home Assistant, Google Home, Sterowanie głosem przez Asystenta Google (OK Google, włącz…), IFTTT, Amazon (Alexa).

Parametry:
– Maksymalny prąd: 10A (jedno urządzenie), 16A (dwa urządzenia), maksymalna moc: 2200W (jedno urządzenie), 3500W (dwa urządzenia), napięcie pracy: 90-250v
– Sterowanie: WiFi 2.4GHz, przycisk na obudowie
– Wymiary: 114x52x32mmInteligentne domy: Projekty, konsultacje, wykonanie, modyfikacje/ integracje.
Dla klientów indywidualnych i projektantów.