Sonoff RF Bridge


Most pozwalający na odbieranie i nadawanie sygnałów radiowych 433MHz. Współpracuje z aplikacją eWeLink, a po zmianie oprogramowania z Home Assistantem.

Sonoff RF Bridge z oryginalnym oprogramowaniem pozwala sterować urządzeniami oraz odbierać sygnały radiowe. Dzięki aplikacji eWeLink możliwe jest zaprogramowanie akcji (np. włączenie urządzenia Sonoff) po odebraniu sygnału lub wysłanie sygnału radiowego. W oryginalnej wersji oprogramowania ograniczona jest ilość kodów (urządzeń) oraz możliwe sterowanie urządzeniami sparowanymi z eWeLink.

Po zmianie oprogramowania na Tasmota można używać Sonoff RF Bridge z Home Assistantem. Dzięki temu można sterować i odbierać sygnały z innych urządzeń niż Sonoff. Nie ma także ograniczenia ilości kodów.

 Sonoff RF Bridge Tasmota

Po wykonaniu integracji i konfiguracji RF Bridge z HA można odbierać i wysyłać sygnały. Sam proces zmiany firmware, integracji i konfiguracji jest dostępny w internecie.

Kod nadawany przez piloty można odczytać w konsoli dostępnej pod adresem IP RF Bridge’a. Następnie odczytane kody można wykorzystać w Home Assistant – do odbierania (binary_sensor) lub wysyłania (light, switch, itp).

Sterowanie można wykonać poprzez automatyzacje lub node-RED.Instalacje elektryczne w domach i mieszkaniach, teletechnika, systemy alarmowe, automatyka domowa
Miejsce na reklamę "po treści"
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Zweryfikowana
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Zweryfikowana
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Zweryfikowana
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Zweryfikowana
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Zweryfikowana
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Zweryfikowana
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Zweryfikowana
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.
Wojtek Zamarski
Wojtek Zamarski
2021-01-27
Zweryfikowana
Pełny profesjonalizm, szybka obsługa, rozsądne ceny. Gorąco polecam!!!