Sonoff RF Bridge


Most pozwalający na odbieranie i nadawanie sygnałów radiowych 433MHz. Współpracuje z aplikacją eWeLink, a po zmianie oprogramowania z Home Assistantem.

Sonoff RF Bridge z oryginalnym oprogramowaniem pozwala sterować urządzeniami oraz odbierać sygnały radiowe. Dzięki aplikacji eWeLink możliwe jest zaprogramowanie akcji (np. włączenie urządzenia Sonoff) po odebraniu sygnału lub wysłanie sygnału radiowego. W oryginalnej wersji oprogramowania ograniczona jest ilość kodów (urządzeń) oraz możliwe sterowanie urządzeniami sparowanymi z eWeLink.

Po zmianie oprogramowania na Tasmota można używać Sonoff RF Bridge z Home Assistantem. Dzięki temu można sterować i odbierać sygnały z innych urządzeń niż Sonoff. Nie ma także ograniczenia ilości kodów.

 Sonoff RF Bridge Tasmota

Po wykonaniu integracji i konfiguracji RF Bridge z HA można odbierać i wysyłać sygnały. Sam proces zmiany firmware, integracji i konfiguracji jest dostępny w internecie.

Kod nadawany przez piloty można odczytać w konsoli dostępnej pod adresem IP RF Bridge’a. Następnie odczytane kody można wykorzystać w Home Assistant – do odbierania (binary_sensor) lub wysyłania (light, switch, itp).

Sterowanie można wykonać poprzez automatyzacje lub node-RED.Inteligentne domy: Projekty, konsultacje, wykonanie, modyfikacje/ integracje.
Dla klientów indywidualnych i projektantów.

Wojtek Zamarski
Wojtek Zamarski
2021-01-27
Zweryfikowana
Pełny profesjonalizm, szybka obsługa, rozsądne ceny. Gorąco polecam!!!
Jerzy Jurecky
Jerzy Jurecky
2020-12-15
Zweryfikowana
Mistrz, od lat korzystam i serdecznie polecam.
Jurek Walek
Jurek Walek
2020-12-12
Zweryfikowana
Profesjonalizm na wysokim poziomie, duże doświadczenie w naprawie laptopów, zdecydowanie polecam!
Grzegorz Kalinowski
Grzegorz Kalinowski
2020-11-26
Zweryfikowana
Polecam serwis w 100% pełen profesjonalizm i fachowość.
Bartosz Ignaczuk
Bartosz Ignaczuk
2020-11-24
Zweryfikowana
Doskonały fachowiec z ogromną wiedzą, umiejętnościami i podejściem do klienta. Współpracujemy od kilku lat i zawsze byłem w pełni zadowolony z efektów. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!
Łukasz Piechula
Łukasz Piechula
2020-10-07
Zweryfikowana
Polecam ten serwis. Umiejętności na najwyższym poziomie. Każda naprawa szybka i za uczciwą cenę. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych do naprawy :)