eWeLink – aplikacja Sonoff


eWeLink to aplikacja obsługująca urządzenia sprzedawane pod nazwą Sonoff. Pozwala na dodawanie, sterowanie, odczyt informacji, tworzenie prostych scenariuszy.

Aplikacja działa w chmurze – wymaga aktywnego połączenia z internetem, jest także możliwość włączenia pracy w LAN. Wymaga to połączenia z siecią z którą połączone są urządzenia (tylko 2,4G).

Po dodaniu urządzeń można tworzyć proste scenariusze oparte na zegarze, wschodach i zachodach słońca, stanach innych urządzeń.

Urządzenia dodane do aplikacji eWeLink po odpowiedniej integracji mogą być sterowane przez inne systemy – np. Home Assistant, Domoticz, Google Home, Amazon Alexa.Inteligentne domy: Projekty, konsultacje, wykonanie, modyfikacje/ integracje.
Dla klientów indywidualnych i projektantów.

Wojtek Zamarski
Wojtek Zamarski
2021-01-27
Zweryfikowana
Pełny profesjonalizm, szybka obsługa, rozsądne ceny. Gorąco polecam!!!
Jerzy Jurecky
Jerzy Jurecky
2020-12-15
Zweryfikowana
Mistrz, od lat korzystam i serdecznie polecam.
Jurek Walek
Jurek Walek
2020-12-12
Zweryfikowana
Profesjonalizm na wysokim poziomie, duże doświadczenie w naprawie laptopów, zdecydowanie polecam!
Grzegorz Kalinowski
Grzegorz Kalinowski
2020-11-26
Zweryfikowana
Polecam serwis w 100% pełen profesjonalizm i fachowość.
Bartosz Ignaczuk
Bartosz Ignaczuk
2020-11-24
Zweryfikowana
Doskonały fachowiec z ogromną wiedzą, umiejętnościami i podejściem do klienta. Współpracujemy od kilku lat i zawsze byłem w pełni zadowolony z efektów. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!
Łukasz Piechula
Łukasz Piechula
2020-10-07
Zweryfikowana
Polecam ten serwis. Umiejętności na najwyższym poziomie. Każda naprawa szybka i za uczciwą cenę. Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych do naprawy :)