Elementy wykonawcze – Sonoff S26


Łatwy w montażu i przenoszeniu element wykonawczy systemu Sonoff do włączania i wyłączania urządzeń zasilanych ze zwykłego gniazdka sieciowego.

Sterowanie tym elementem jest możliwe wbudowanym przyciskiem, dedykowaną aplikacją oraz systemem zarządzania po wykonaniu integracji.
Dedykowana aplikacja eWeLink jest dostępna na smartfony i tablety z systemem Android i iOS. Wymaga połączenia z internetem przez WiFi i pracuje w oparciu o chmurę. Wymaga połączenia z internetem lub w ramach tej samej sieci. Sterowanie oraz sprawdzenie stanu jest możliwe z dowolnego miejsca pod warunkiem połączenia z internetem.
Aplikacja eWeLink oferuje tworzenie scenariuszy opartych o zegar (w tym wschody i zachody słońca) oraz działania innych elementów systemu. Na chwilę pisania artykułu aplikacja jest częściowo w języku polskim.

eWeLink

Możliwość integracji np. z Home Assistant, Google Home, Sterowanie głosem przez Asystenta Google (OK Google, włącz…), IFTTT, Amazon (Alexa).

Parametry:
– Maksymalny prąd: 10A, maksymalna moc: 2200 W, napięcie pracy: 90-250v
– Sterowanie: WiFi 2.4GHz, przycisk na obudowie
– Wymiary: 104x55x73 mmInstalacje elektryczne, systemy alarmowe, inteligentne domy: projekty, konsultacje, wykonanie, modyfikacje, integracje.